Namioty Berg Outdoor na biwak i na wyprawę


namioty berg outdoor

Nic tak nie cieszy jak letni relaks pod gołym niebem. Ten kto nie spał pod namiotem, nie wie, co traci. Chyba że akurat ma złe wspomnienia związane z przeciekającym namiotem. Obecnie jednak technologia poszła bardzo do przodu i producenci sprzętu outdoorowego prześcigają się w projektowaniu funkcjonalnych namiotów, w których mieszka się prawie jak w domu. Jedną z takich propozycji są namioty Berg Outdoor.


Bergo Outdoor to jedna z wiodących marek w branży wyposażenia turystycznego. Ich Namioty wyprawowe i biwakowe zyskały uznanie klientów i są jednymi z częściej kupowanych. Dlaczego? Głównie za sprawą niskich cen oraz bogatej oferty, wśród której łatwo znaleźć namiot dla siebie, spełniający wszystkie nasze wymagania.

Namioty Berg Outdoor biwakowe

Namiotów biwakowych używamy podczas krótszych wycieczek. Są uniwersalne. Przede wszystkim powinny być łatwe i szybkie w rozkładaniu. Namioty Berg Outdoor posiadają dodatkowo sztywną konstrukcję, praktyczne wejście oraz skuteczną wentylację. Mają więc wszystko, czego można wymagać od namiotu na biwak.

Namioty na wyprawę

Namioty wyprawowe, zwane też ekspedycyjnymi, są to całoroczne namioty przeznaczone do turystyki ekstremalnej. Muszą sprawdzać się w każdych warunkach pogodowych, w tym także w zimie. Wykonane są z solidniejszych, droższych materiałów, które zapewniają zwiększoną odporność na deszcz, śnieg czy wiatr. Niektóre namioty Berg Outdoor posiadają dodatkowo w tzw. fartuchy śnieżne. Mają one nie dopuścić do tego, by śnieg przedostawał się pod podłogę namiotu.

Jeśli planujesz biwak lub dłuższą wyprawę, namioty Berg Outdoor będą propozycją dla ciebie. Wśród szerokiej oferty z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj o właściwym dobraniu namiotu do swoich potrzeb. Wtedy z całą pewnością wypoczynek pod chmurką będzie czystą przyjemnością.

Komentarze