Kurtki columbia – siedemdziesiąt lat doświadczenia


kurtki columbia
Kurtki columbia to efekt siedemdziesięcioletniej pracy tejże marki, która zajmuje się szeroko rozumianą odzieżą outdoorową oraz szeroko rozumianym ekwipunkiem turystycznym. Dlaczego warto poń sięgać? Odpowiedź jest prosta – odpowiadają zań ludzie, którzy są w pełni doświadczeni i którzy kochają turystykę tak samo jak ich klienci.


Jasne, większość producentów mówi w ten sam sposób, ale specjaliści i obserwatorzy branży turystycznej potwierdzają jednoznacznie – kurtki columbia to efekt włożonego sera oraz pasji, które miały kontakt z niejednym lasem, zdobyły niejeden wulkaniczny szczyt, pływały po niejednym oceanie i oczywiście były testowane przez najlepszych. Cóż więcej można powiedzieć? Chyba jedynie tyle, że naprawdę ciężko o wyposażenie bardziej

Kurtki columbia, a system Omni-Wick

Tym czymś jest tak zwany system Omni-Wick, który służy do odprowadzenia wszelkiej wilgoci w trakcie wykonywania różnorakich aktywności fizycznych. Inny przykład innowacyjności, w jaką kurtki columbia są wyposażane, to oczywiście technologia Omni-Shade – znana wielu weteranom turystycznych wojaży – która polega na zabezpieczeniu przed promieniami UV. Podsumowując, jeżeli mielibyśmy wskazać kurtki turystyczne i outdoorowe, które są dowodem na naprawdę wysokie doświadczenie ich producentów, wskazalibyśmy właśnie te tu zaprezentowane.

Komentarze